Україна та Катар внесли зміни до угоди про уникнення подвійного оподаткування

Україна та Катар внесли зміни до угоди про уникнення подвійного оподаткування

Підписаний протокол, зокрема, обмежує застосування пільгових умов положень угоди, якщо вони є основною метою

Україна та Катар внесли зміни до угоди про уникнення подвійного оподаткування
Фото: mof.gov.ua

Україна та Катар підписали протокол про зміни до угоди про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи. Про це повідомляє пресслужба Міністерства фінансів.

Відтепер будь-яка домовленість, досягнута компетентними органами України та Катару в рамках процедури взаємного узгодження, має виконуватися незалежно від будь-яких обмежень у часі, передбачених національним законодавством цих держав.

Протокол передбачає розширення можливостей компетентних органів України та Катару про використання отриманої інформації за умови отримання дозволу від компетентного органу, який надав інформацію.

Крім цього, документ містить нову редакцію ст. 28 угоди «Право на отримання вигід», яка обмежує застосування пільгових умов положень угоди, якщо вони є основною метою.

Зазначається, що суб'єктами виконання протоколу є Мінфін і Державна податкова служба.

У квітні Україна та Катар підписали меморандум про співпрацю у нафтогазовій сфері. Загалом тоді країни підписали 13 двосторонніх документів та два комерційні контракти.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло