Україна і Катар підписали меморандум про співпрацю у нафтогазовій сфері

Україна і Катар підписали меморандум про співпрацю у нафтогазовій сфері

Катар інвестуватиме у розвідку та видобуток газу в Україні

Україна і Катар підписали меморандум про співпрацю у нафтогазовій сфері
фото: mpe.kmu.gov.ua

Міністерство енергетики України та Qatar Petroleum (державна компанія Катару, яка провадить нафтогазову діяльність) уклали Меморандум про взаєморозуміння щодо енергетичного співробітництва. Про це повідомляється на сайті Міненерго.

Від України документ підписав в.о. Міністра енергетики Юрій Вітренко, зі сторони Катару – Президент та Генеральний директор компанії Qatar Petroleum, державний міністр з енергетики Саад бін Шеріда Аль-Каабі. Держави мають намір розвивати співпрацю, зокрема, у сферах інвестицій з Катару у розвідку та видобуток газу в Україні, а також поставок LNG з Катару до України.

Держави мають намір розвивати співпрацю зокрема у сферах інвестицій з Катару у розвідку та видобуток газу в Україні, а також поставок газу (СПГ – скрапленого природного газу) з Катару до України.

«Співпраця у нафтогазовій сфері України і Катару – перспективна і важлива для нашої країни. Катар є одним з найбільших виробників газу у світі і має цінний досвід та значні фінансові ресурси для інвестицій у розвідку та видобуток газу в Україні. Збільшення власного видобутку газу, диверсифікація джерел поставок газу відповідає інтересам споживачів газу в Україні і сприятиме сталому розвитку економіки та зміцненню енергетичної безпеки України», – наголосив Юрій Вітренко.

Меморандум залишатиметься чинним протягом трьох років і може бути автоматично продовжений на такий же період.

Нагадаємо: Україна і Катар підписали 13 двосторонніх документів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло