Обіг криптовалют в Україні становить один млрд грн за добу – Мінціфри

Обіг криптовалют в Україні становить один млрд грн за добу – Мінціфри

Криптовалюти у 50 разів перевищують вклади в українські гривневі акції та цінні папери без урахування ОВДП

Обіг криптовалют в Україні становить один млрд грн за добу – Мінціфри
фото: pexels.com

Обіг криптовалют в Україні становить один млрд грн за добу. Про це повідомив радник міністра цифрової трансформації Максим Дем'янюк під час Ukrainian Financial Forum, передає «Інтерфакс».

«Якщо ми говоримо про ринок віртуальних активів... це один із найцікавіших і перспективних ринків у світі. (...) Якщо ми говоримо про те, де є Україна (на жаль, це неофіційна інформація, вона з'явиться лише після того, як з'явиться регулювання), то це близько одного млрд грн за день», – сказав Дем'янюк.

За його словами, криптовалюти у 50 разів перевищують вклади в українські гривневі акції та цінні папери без урахування ОВДП.

«Ми не можемо удавати, що його немає (ринку криптовалют в Україні – Mind), саме тому останні півтора року Мінціфри поставило перед собою завдання надати регулювання цьому ринку», – додав Дем'янюк, зазначивши, що відсутність правового регулювання є основною проблемою в цьому питанні.

Раніше повідомляється, що Куба визнає та буде регулювати криптовалюти. Гостра потреба в грошах стала у заблокованої до світової економіки країни сприяла зростанню поширення криптовалют на Кубі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті