У США почали розслідування через постійну поломку машин для морозива в McDonald's

У США почали розслідування через постійну поломку машин для морозива в McDonald's

Франчайзі компанії скаржилися, що пристрої часто ламаються, а полагодити їх майже неможливо без сторонньої допомоги

У США почали розслідування через постійну поломку машин для морозива в McDonald's
фото Pixaby

Федеральна торгова комісія США (FTC) почала розслідування ситуації з машинами для морозива в закладах McDonald's. Про це повідомляє The Wall Street Journal з посиланням на лист, який відомство направило франчайзі компанії, пише Forbes.

За даними газети, американський регулятор звернувся до власників закладів McDonald's цього літа, щоб дізнатися причину частих поломок пристроїв для виробництва морозива, макфлуррі і мілкшейків. За словами одного зі співрозмовників видання, комісію також зацікавило, як часто McDonald's перевіряє постачальників обладнання і чи можуть франчайзі самостійно обслуговувати свої машини.

Як пише WSJ, машини для морозива в ресторанах McDonald's регулярно ламаються вже останні кілька років. Над цим нерідко жартують ведучі вечірніх ток-шоу і навіть конкуренти мережі, такі як Jack in the Box і Wendy's, відзначає видання. Клієнти McDonald's створили кілька петицій з вимогою виправити ситуацію, а один з користувачів навіть розробив спеціального бота, який показує, в яких закладах ще можна замовити морозиво.

У свою чергу, франчайзі скаржаться на складну конструкцію машин, відремонтувати які без сторонньої допомоги майже неможливо. Крім того, щоночі пристрої повинні проходити чотиригодинний цикл очищення, після якого вони нерідко виходять з ладу з незрозумілих причин, пише WSJ з посиланням на власників закладів.

Про нестабільну роботу «вічно зламаних» машин для морозива жартує навіть сама McDonald's, відзначає видання Independent. У минулому році в офіційному Twitter компанії з'явився пост: «У нас є жарт про наші машини для м'якого морозива, але ми боїмося, що він не спрацює».

Втім, франчайзі загальних веселощів не поділяють, відзначає WSJ. У травні цього року організація, яка об'єднує власників ресторанів McDonald's, поскаржилася на проблему з пристроями і її впливом на репутацію мережі. «Ми втомилися бути предметом жартів у вечірніх телешоу. Як і наші клієнти і співробітники», – заявили в National Owners Association.

Нагадаємо, німецька екологічна організація DUH подала петицію проти мережі фастфуду McDonald's.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло