Amazon уклав угоду з сервісом Affirm - тепер покупці зможуть платити за покупки пізніше

Amazon уклав угоду з сервісом Affirm - тепер покупці зможуть платити за покупки пізніше

Affirm доступний моментально прямо в магазині і в ньому відсутні будь-які приховані комісії і відсотки

Amazon уклав угоду з сервісом Affirm - тепер покупці зможуть платити за покупки пізніше
фото Shutterstock

Гігант електронної комерції Amazon і американська платіжна платформа Affirm – один з провідних гравців Buy Now Pay Later (BNPL) – підписали угоду про співпрацю. В результаті клієнти Amazon отримали можливість за допомогою сервісу Affirm частинами оплачувати покупки, сума яких перевищує $50, пише HighTech Plus.

Поки що дана функція доступна тільки для деяких клієнтів ритейлера, але в найближчі місяці Amazon планує відкрити її для всіх своїх покупців. Це фінтех-рішення розширює можливості споживачів і стимулює зростання продажів.

Покупці бачать загальну вартість своїх покупок при оформленні замовлення і точну вартість покупки в місяць. На відміну від кредитних карт сервіс Affirm доступний моментально прямо в магазині і в ньому відсутні будь-які приховані комісії і відсотки.

За словами Еріка Морса, старшого віце-президента з продажів Affirm, сервіс компанії пропонує прозорість, передбачуваність і доступність послуг мільйонам людей, які купують на Amazon.com. Сервіс Affirm – це моментальна альтернатива кредитним карткам, зручна для покупців.

Після оголошення про початок співпраці між Affirm і Amazon вартість акцій Affirm збільшилася майже вдвічі.

Загалом, завдання всіх BNPL-сервісів – надавати зручні і чесні фінансові продукти для покупців і покращувати результати для магазинів. Платіжні сервіси BNPL особливо популярні серед GenZ і мілленіалів, оскільки дають їм можливість здійснювати покупки і оплачувати їх за зручним графіком на вигідних умовах.

Навіть найбільші ритейлери, такі як Amazon, вважають за краще створювати партнерства з BNPL гравцями, оскільки бачать в цьому співробітництві можливість зростання та підвищення лояльності.

Як повідомлялося, Amazon, Google і Microsoft боряться за угоду з владою США про стеження за нелегалами.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті