Ілон Маск запросив в гості онука Сергія Корольова і провів для нього екскурсію по SpaceX

Ілон Маск запросив в гості онука Сергія Корольова і провів для нього екскурсію по SpaceX

Нащадкам засновника радянської космонавтики показали складання двигунів, ракет і корабля CrewDragon

Ілон Маск запросив в гості онука Сергія Корольова і провів для нього екскурсію по SpaceX
фото Andrey Korolev

Андрій Корольов і Павло Корольов, онук і правнук українського радянського вченого, засновника радянської космонавтики Сергія Корольова, відвідали завод SpaceX у США. Вони приїхали туди на запрошення глави компанії Ілона Маска, написав Андрій Корольов в своєму Facebook.

«Неймовірно вдячні Ілону Маску за запрошення, гостинність і незабутню майже годинну особисту зустріч. Слова нашої з сином подяки команді Ілона за вражаючу екскурсію по SpaceX і можливість побачити своїми очима складання двигунів, ракет і CrewDragon. Продовжуйте рухати світ вперед, містер Маск!», – написав Андрій Корольов.

Incredibly grateful to Elon for his hospitality and our unforgettable almost-hour-long friendly conversation. A special...

Опубліковано Andrey Korolev Субота, 4 вересня 2021 р.

Ілон Маск вже спілкувався з нащадками Сергія Корольова в липні 2020 року. Тоді він запросив родину видатного вченого відвідати заводи SpaceX і подивитися один з наступних запусків компанії. У свою чергу онук Корольова запросив Маска в Москву, де він зараз проживає.

У 2021 році голова SpaceX розповів, що в офісі його компанії конференц-зали названі на честь великих космонавтів і дослідників космосу, один з них на честь Корольова.

Сергій Корольов – український радянський вчений і головний конструктор ракетно-космічної техніки та ракетної зброї в СРСР. Він створив перші штучні супутники Землі та космічні кораблі. Під його керівництвом було здійснено перший політ людини в космос і перший вихід людини з корабля в космічний простір.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті