Криптобіржа Coinbase хотіла запустити новий продукт, але отримала попередження від SEC

Криптобіржа Coinbase хотіла запустити новий продукт, але отримала попередження від SEC

Coinbase була здивована і поки що відкладе запуск фінансового механізму

Криптобіржа Coinbase хотіла запустити новий продукт, але отримала попередження від SEC
фото Shutterstock

Найбільша в США криптовалютна біржа Coinbase отримала попередження від Комісії з цінних паперів і бірж (SEC) проти запуску продукту Lend, який дозволив би споживачам отримувати відсотки від своїх криптовалютних активів, пише Investing.com з посиланням на Bloomberg.

У попередженні сказано, що регулятор застосує примусові заходи, якщо компанія продовжить реалізацію продукту Lend.

Криптобіржа була здивована рішенням SEC, але повідомила в своєму блозі, що планує відкласти запуск Lend принаймні до жовтня.

«Комісія з цінних паперів і бірж повідомила нам, що хоче подати на нас до суду через Lend. Ми уявлення не маємо, чому», – так назвав свій пост головний директор компанії з юридичних питань Пол Гревал.

SEC також повідомила Coinbase, що, на її думку, продукт Lend «пов'язаний з цінними паперами», але деталей не навела. Комісія також запропонувала криптобіржі можливість представити письмовий захист свого продукту.

Але як виявилося, SEC проявляє інтерес не тільки до криптобіржі Coinbase, але і до BlockFi Lending. Регулятор розглядає можливість переслідувати компанії, які пропонують продукти, схожі на Lend.

За словами Гревала, SEC також запросила ім'я та контактну інформацію кожної людини, яка знаходиться в списку очікування на підключення Lend, однак Coinbase поки що не погодилася надати таку інформацію.

Нагадаємо, стартап, який видає криптовалюту за сканування ока, залучив $25 млн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті