PayPal купує японський сервіс Paidy для оплати врозстрочку за майже $3 млрд

PayPal купує японський сервіс Paidy для оплати врозстрочку за майже $3 млрд

Сегмент «Buy now, pay later» набирає все більшої популярності

PayPal купує японський сервіс Paidy для оплати врозстрочку за майже $3 млрд
фото Shutterstock

Платіжна система PayPal домовилася про купівлю японської платформи Paidy, що надає можливість платити за покупки в розстрочку. Про це пише Forbesз посиланням на повідомлення на сайті PayPal.

PayPal заплатить за Paidy 300 млрд ієн – це близько $2,7 млрд, переважно готівкою. Компанія відзначає, що придбання розширить її можливості в сфері платежів у Японії – на третьому за величиною ринку інтернет-торгівлі на планеті. Paidy також доповнить вже існуючий японський бізнес PayPal, що займається транскордонним e-commerce.

Paidy займається рішеннями в сегменті «купуй зараз, плати потім» («Buy now, pay later», BNPL). Послугами Paidy користуються понад 6 млн зареєстрованих користувачів, йдеться в прес-релізі. Серед тих, хто інвестували в Paidy, – сини американського мільярдера Джорджа Сороса Джонатан і Роберт, відзначає The Wall Street Journal.

Закриття угоди між PayPal і Paidy очікується в четвертому кварталі цього року, вказано в повідомленні. Після цього Paidy продовжить керувати своїм існуючим бізнесом і збереже свій бренд. Засновник Paidy Рассел Каммер і гендиректор компанії Ріку Суджі продовжать нею керувати.

Угода PayPal і Paidy – черговий приклад активності в сфері бізнесу, що дозволяє клієнтам платити за покупки частинами, відзначає WSJ.

На початку серпня платіжний сервіс засновника Twitter Джека Дорсі Square оголосив, що витратить $29 млрд на покупку австралійської компанії Afterpay, що надає такі послуги.

Заснована Джеффом Безосом компанія Amazon пізніше домовилася про партнерство в цій сфері з Affirm Holdings.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло