Microsoft придбала стартап по обробці відео Clipchamp

Microsoft придбала стартап по обробці відео Clipchamp

Сума угоди не розголошується

Microsoft придбала стартап по обробці відео Clipchamp
фото www.flickr.com/photos/grothaug/3356603731

Американський технологічний гігант Microsoft оголосив про придбання Clipchamp, стартапу, який розробляє програмне забезпечення, яке користувачі і співробітники корпорації можуть використовувати для редагування відео. Умови угоди не розголошуються, пише CNBC

Ця технологія відповідає давнім зусиллям Microsoft по розширенню пропозиції програмного забезпечення для підвищення продуктивності як для індивідуальних, так і для корпоративних користувачів.

За словами представника технологічного гіганта, послуги Clipchamp поки недоступні в рамках програми ліцензування Microsoft.

«У міру розвитку планування інтеграції ми будемо проходити через процес потенційного перетворення користувачів / клієнтів Clipchamp в передплатників Microsoft», – додав він.

Clipchamp була заснована у 2013 році. За даними LinkedIn, в ній працює 92 співробітники. Серед інвесторів компанії – Ten13 і Tola Capital.

У липні Clipchamp повідомив, що має 17 млн зареєстрованих користувачів, а його послугами користуються понад 390 000 компаній, що на 54% більше, ніж роком раніше. До числа його клієнтів входять зокрема Deloitte, Google, Microsoft і Zendesk.

Нагадаємо: обсяг угод злиття і поглинання у світі у 2021 році може стати рекордним: з початку року компанії вже уклали угоди на загальну суму близько $4 трлн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті