Фонд гарантування виставляє на продаж 19 земельних ділянок банку «Аркада»
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Фонд гарантування виставляє на продаж 19 земельних ділянок банку «Аркада»

Відкриті електронні аукціони пройдуть 16 вересня 2021 року в системі Prozorro.Продажі

Фонд гарантування виставляє на продаж 19 земельних ділянок банку «Аркада»
фото: kievvlast.com.ua

Фонд гарантування вкладів фізосіб (ФГВФО) повторно виставить на продаж земельні ділянки АТ АКБ «Аркада», розташовані у селищі Михайлівка-Рубежівка Києво-Святошинського району Київської області. Відкриті електронні аукціони пройдуть 16 вересня 2021 року в системі Prozorro.Продажі. Про це повідомляється на сайті Фонду.

Всього виставлять на торги окремими лотами 19 земельних ділянок загальною площею 159,05 га. Їх цільове призначення – ведення особистого селянського господарства.

«Виставлені на продаж земельні ділянки мають вдале розташування – поблизу столиці, на відстані 16 км на захід від Києва. Селище Михайлівка-Рубежівка межує з містами Буча та Ірпінь, характеризується активною забудовою приватними будинками й сучасними котеджними містечками. Неподалік – сосновий ліс, Генеральські озера і Бучанське водосховище», – додають у Фонді.

Виставлені на продаж ділянки мають різну площу – від 5,53 га до 10,36 га, а також різну початкову вартість – від 5,02 млн грн до 10,06 млн грн.

Торги пройдуть за голландською моделлю аукціону.

Кошти, отримані від продажу цих активів, Фонд спрямує на розрахунки з кредиторами банку «Аркада».

Нагадаємо, ексголову банку «Аркада», його заступників та головного бухгалтера судитимуть за розтрату.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло