Електросамокати та безпека: Bolt запускає нову ініціативу

Електросамокати та безпека: Bolt запускає нову ініціативу

Ініціатива передбачає масове навчання правил пересування на електросамокатах

Этот материал также доступен на русском языке
Електросамокати та безпека: Bolt запускає нову ініціативу
фото: УНІАН

Компанія Bolt запускає соціальну ініціативу в межах Світового тижня мікромобільності. Її мета ― пояснити користувачам електросамокатів правила пересування на цьому транспортному засобі. У перспективі це допоможе запобігти виникненню інцидентів на вулицях і дорогах великих міст України. Про це повідомляється у пресрелізі компанії.

Компанія Bolt вирішила запустити ініціативу, яка передбачає масове навчання правил пересування на електросамокатах. Так, протягом вересня 2021 року у Києві, Львові, Дніпрі та в Одесі спеціальні інструктори пояснюватимуть усім користувачам електросамокатів правила безпечного і комфортного пересування на такому мікротранспорті.

«Ми першими в Україні запустили сервіс прокату електросамокатів і фактично задали тренд. Ключовий пріоритет Bolt ― безпека користувачів, тому ми хочемо донести особливу важливість чіткого дотримання правил пересування на електросамокатах до широкого загалу», ― коментує керівник напряму розвитку шерінґових сервісів Bolt Антон Мілка.

Отримати детальну інформацію про правила керування і навчитися їзді на електросамокаті можна буде у вихідні з 12.00 до 17.00 в певних точках великих міст України.

Локації Києва: парки Позняки, Наводницький, Голосіївський, імені Тараса Шевченка, Івана Котляревського, Олеся Гончара, Марії Заньковецької, Київського політехнічного інституту, біля озера Тельбін і затоки Берковщина, а також Поштова і Троїцька площі, Андріївський узвіз, Пейзажна алея, Володимирська гірка, алея вздовж вул. Нижній Вал до Рибальського мосту, Павловський сквер, Русанівська та Грецька набережні.

Локації Львова: парки імені Івана Виговського, Івана Франка та 700-річчя Львова, сквери Іоанна Павла II й Святого Юра, площа Міцкевича та Галицька площа.

Локації Дніпра: парки Прибережний сквер, Севастопольський, імені Юрія Гагаріна і Лазаря Глоби, набережна.
Локації Одеси: парки Олександрівський, Пале-Рояль, Грецький, Стамбульський, імені Тараса Шевченка, бульвар Жванецького, пляж Аркадія і пірс Ланжерон.

Користувачі пройдуть інтерактивне експрес-навчання з практикою керування електросамокатом. У разі успішного проходження навчання вони отримають брендовані сувеніри. Інструктори також допоможуть прив’язати банківську карту до додатка Bolt і отримати знижку до 25% на першу поїздку в межах ініціативи. Інструкторів у локаціях можна буде впізнати по яскравій уніформі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті