«Рудомайн» інвестує в Долинський гірничо-збагачувальний комбінат $100 млн

«Рудомайн» інвестує в Долинський гірничо-збагачувальний комбінат $100 млн

Потужність підприємства становитиме 12,5 млн тонн на рік з перероблення вхідної залізної руди

«Рудомайн» інвестує в Долинський гірничо-збагачувальний комбінат $100 млн
Фото: УНІАН

«Рудомайн» та Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості підписали меморандум про залучення $100 млн на будівництво Долинського гірничо-збагачувального комбінату, який з’явиться на місці недобудованого Криворізького гірничо-збагачувального комбінату окислених руд (КГЗКОР). Про це повідомив віцепрем’єр-міністр – міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський.

Передбачається, що після реалізації проєкту, який від стадії проєктування до запуску триватиме чотири роки, потужність підприємства становитиме 12,5 млн тонн на рік з перероблення вхідної залізної руди. А також до 3 млн тонн на рік із випуску готової продукції – залізорудного концентрату з масовою часткою заліза загального 65-68%.

Зазначається, що відновлений комбінат зможе поповнити український бюджет на $37 млн. Зокрема надасть $1 млн на фінансування соціального розвитку міста Долинськ, а також створить 1 500 нових робочих місць.

Нагадаємо: КГЗКОР почали будувати ще у 1985 році. Комбінат досі не добудований – його готовність оцінюється приблизно у 70%, на його спорудження вже витрачено понад $1,5 млрд. Від серпня 2021 року віднесений до сфери управління Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті