$40 за номер 5*: влада Єгипту встановила єдині мінімальні ціни на готелі

$40 за номер 5*: влада Єгипту встановила єдині мінімальні ціни на готелі

В Міністерстві туризму Єгипту розповіли, як це вплине на гаманці туристів

$40 за номер 5*: влада Єгипту встановила єдині мінімальні ціни на готелі
фото www.flickr.com/photos/155783673@N02/37328482794

Міністр туризму Єгипту Халед аль-Анані анонсував встановлення мінімальних цін на готельний фонд для готельєрів з 1 листопада. Це, за словами чиновника, допоможе їм гарантувати туристам гарантований рівень сервісу і дотримання гігієнічних норм, повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Після подій 2011 року в Єгипті, а потім і проблем з російським ринком, багато готелів стали демпінгувати, розпродавати номера по дуже і дуже низькими цінами. А це небезпечно для якості того продукту, який ми можемо запропонувати нашим гостям, а тепер і для їх здоров'я. Ось тому я видав постанову про встановлення мінімальної ціни за номер. це дуже прийнятна ціна – $28 за номер в чотиризірковому готелі і $40 за номер в п'ятизірковому готелі. За «все включено» це недорого», – розповів він.

Аль-Анані пояснив, що це буде зроблено, щоб в готелях був максимальний рівень сервісу та дотримання санітарно-епідеміологічних правил.

Він додав, що відпочивальні різниці в ціни не відчують – «це комерційні відносини між готелем, агентством і туроператором». За словами міністра, виростуть не ціни, а якість сервісу.

З липня 2020 року по липень цього року Єгипет відвідали 1,3 млн туристів з України. За звітний період було зафіксовано близько 30 випадків COVID-19. За словами віцеміністра з туризму Міністерства туризму і старожитностей Єгипту Гада Шалабі, за цей період серед українських туристів, які відпочивали в Єгипті, було зафіксовано «один-два летальних випадки від коронавірусу».

Більше про те, як пандемія змінила ставлення до подорожей і за якими відчуттями тепер «полюють» мандрівники читайте в матеріалі Mind «Туризм майбутнього: виклики чи можливості».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті