Місія МВФ невдовзі прибуде в Україну: у Фонді назвали можливі дати

Місія МВФ невдовзі прибуде в Україну: у Фонді назвали можливі дати

Місія працюватиме над угодою stand-by і в майбутньому підтримуватиме економіку України

Місія МВФ невдовзі прибуде в Україну: у Фонді назвали можливі дати
Фото: REUTERS

Місія Міжнародного валютного фонду (МВФ) може прибути в Україну через 10-12 днів. Про це заявив заступник виконавчого директора МВФ Владислав Рашкован під час виступу на форумі YES Brainstorming, повідомляє «Укрінформ».

«Протягом 10 днів, може, 12 днів ми спрямуємо місію, яка буде працювати над угодою stand-by і в майбутньому підтримувати економіку України», – сказав він.

Рашкован наголосив, що ціллю програми МВФ є вирівнювання України в економічному розвитку із сусідніми країнами. Для цього державі потрібне більше зростання економіки, ніж у Польщі, Угорщині чи Туреччині.

«Світова економіка буде зростати на 6,5% і більше, а Україна повинна наздогнати таке зростання», – зазначив він.

Раніше міністр економіки Олексій Любченко розповів, що Україна має намір продовжувати співпрацю з МВФ – це важливо не тільки для сталого розвитку економіки держави, а й для залучення іноземних інвестицій.

У травні 2020 року МВФ та уряд України домовились про зміну 36-місячної програми допомоги EFF на 18-місячну stand-by. Рада директорів МВФ 9 червня того ж року ухвалила рішення про схвалення програми stand-by для України обсягом $5 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло