McDonald's має намір вивести на ринок України бургери з рослинного м'яса

McDonald's має намір вивести на ринок України бургери з рослинного м'яса

Поява веганських бургерів поки стримується через їх високу ціну

McDonald's має намір вивести на ринок України бургери з рослинного м'яса
Фото: Lisa/Pexels

McDonald's планує почати тестовий продаж бургерів з рослинної м'яса в Україні у 2022 році. Про це повідомила голова відділу комунікацій McDonald's в Україні Алеся Муджирі.

«У наступному році ми маємо намір протестувати бургер McPlant зі штучного м'яса. Якщо тест пройде добре, тоді, ймовірно, через час цей бургер буде запущений в Україні», – цитує Муджирі UBR.ua.

Згідно з повідомленням, продаватися McPlant буде в обмеженій кількості ресторанів: в Україні поки мало споживачів рослинного м'яса.

«Чим більше цей продукт будуть купувати в мережі, тим дешевше він буде коштувати. Зараз ми намагаємося підстроїти рецептуру McPlant таким чином, щоб бургер був доступним», – зазначила Муджирі.

При цьому в планах McDonald's відкриття закладів у Кропивницькому, Чернівцях та Ужгороді.

«З'являться заклади в Кропивницькому, Чернівцях та Ужгороді. І це буде означати, що у всіх обласних центрах уже будуть наші ресторани. Плюс йдемо в великі міста, де ми ще не представлені, наприклад, в Маріуполь», – цитує Інтерфакс-Україна директора з розвитку McDonald's Ukraine Віталія Стефурака.

У найближчі кілька років McDonald's також має намір відкрити заклади в усіх сателітах столиці.

Україна стала 102-ю країною, де почала розвиватися мережа McDonald's:  у травні 1997 року відкрився перший заклад у Києві поруч зі станцією метро «Лук’янівська». Станом на кінець травня-2021 мережа закладів McDonald's в Україні включала 104 ресторани у 24 містах.

Чистий прибуток ПІІ «МакДональдз Юкрейн Лтд.» у 2020 році скоротився на 33%, до 645,4 млн грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло