БЕБ працюватиме в приміщенні Податкової міліції

БЕБ працюватиме в приміщенні Податкової міліції

Набрати штат для початку роботи планують за місяць-два

БЕБ працюватиме в приміщенні Податкової міліції
фото: delo.ua

Новостворене Бюро економічної безпеки (БЕБ) працюватиме в приміщеннях Податкової міліції, яка з 25 вересня припиняє своє існування. Про це повідомив голова БЕБ Вадим Мельник.

«Переїзд до нової будівлі – це час і гроші платників податків. Ви спитаєте мене, чи це ті ж самі стіни, де розташована Податкова міліція. Чому їх не використовувати? Давайте ощадливо ставитися до часу та коштів держбюджету», – сказав він Liga.net.

При цьому власним заощадливим життям і правильними інвестиціями голова БЕБ пояснив наявність в нього автомобіля Range Rover вартістю понад мільйон гривень. Квартира у Туреччині є власними інвестиціями його дружини.

За його словами, у відомстві буде висока оплата праці: з урахуванням премій та надбавок можна заробляти до 80 000 грн на місяць: планується приблизно 700 співробітників, з яких операційний персонал (бухгалтери, діловоди) близько 25-30%.

«Юридично БЕБ вже існує, однак не може розпочати свою діяльність, оскільки для цього штат апарату органу має бути укомплектовано щонайменш на 30%. Я планую якнайшвидше набрати до кожної ланки мінімально необхідну кількість працівників. Думаю, це реально зробити за місяць-два максимум», – повідомив Мельник.

Як повідомлялося, Верховна Рада ухвалила закон про Бюро економічної безпеки України 28 січня. Президент підписав його 22 березня. Бюро має почати роботу 25 вересня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті