Платформа Megogo не планує надавати субліцензію на трансляцію спорту

Платформа Megogo не планує надавати субліцензію на трансляцію спорту

Parimatch та Megogo оголосили про стратегічне партнерство

Платформа Megogo не планує надавати субліцензію на трансляцію спорту
фото: ukrinform.ua

Інтернет-платформа Megogo не надаватиме доступу до трансляцій спортивних заходів, на які у них є ліцензія. Про це заявив виконавчий директор платформи Володимир Боровик на презентації співпраці з компанією Parimatch, передає «Укрінформ».

«Ми не плануємо надавати субліцензію на трансляцію спортивних заходів, на які у нас є права. Звісно, в майбутньому ринок може змінитися, але поки – ні», – сказав Володимир Боровик.

Директор зі стратегічного розвитку Megogo Іван Шестаков на заході окреслив основну мету компанії і виклики, які стоять перед нею.

«Всі наші зусилля спрямовані на якість контенту, на якість трансляції цього контенту. Питання піратського перегляду варто розглядати в площині того, чому піратський контент не варто споживати (юридична й культурна основа) і чому легальні трансляції краще (зручно і якісно). Легальний перегляд – це частина екосистеми, яка впливає на розвиток спорту. Спорт в Україні повинен заробляти», – Іван Шестаков.

CEO Parimatch Ukraine Наталя Гілевич пояснила, кому в результаті буде вигідна співпраця двох компаній.

«При виборі Megogo партнером було важливо, щоб він був інноваційно підкований, готовий розвивати спортивну індустрію. У Megogo збирається аудиторія, яка думає, яка готова змінювати майбутнє, платити за якісний і легальний контент, змінюючи при цьому світогляд інших громадян України. У підсумку виграє споживач», – поділилася Наталя Гілевич.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті