«Укравтодор» залучить додатково 908 млн грн під держгарантії

«Укравтодор» залучить додатково 908 млн грн під держгарантії

Уряд затвердив перелік об’єктів будівництва, на які будуть використані кошти

«Укравтодор» залучить додатково 908 млн грн під держгарантії
Фото: ukrinform

Кабінет Міністрів дозволив Державному агентству автомобільних доріг України («Укравтодор») залучити додатково 908 млн грн невикористаних запозичень, залучених під державні гарантії. Відповідну постанову уряд ухвалив на засіданні.

Згідно з текстом пояснювальної записки до постанови, «Укравтодор» у 2021 році здійснив випуск єврооблігацій на суму $700 млн на виконання двох постанов Кабміну про фінансування дорожнього будівництва коштом запозичень під державні гарантії. Загальний обсяг запозичень, відповідно до цих постанов, становить до 20 млрд грн.

Використаний «Укравтодором» обсяг гарантії у гривні становить більше ніж 19 млн грн. Своїм рішенням уряд дозволив агентству залучити невикористаний залишок у розмірі 908, 4 млн грн на розвиток мережі автомобільних доріг загального користування державного значення.

Крім цього, уряд затвердив перелік об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту, на які будуть використані залучені кошти.

Раніше повідомлялося, що «Укравтодор» отримав $376 млн кредиту на фінансування програми «Велике будівництво». Договір консорціумного кредиту відомство уклало з шістьма українськими банками.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло