«Укравтодор» отримав $376 млн кредиту на фінансування програми «Велике будівництво»

«Укравтодор» отримав $376 млн кредиту на фінансування програми «Велике будівництво»

Договір консорціумного кредиту відомство уклало з шістьма українськими банками

«Укравтодор» отримав $376 млн кредиту на фінансування програми «Велике будівництво»
Фото: ukravtodor.gov.ua

«Укравтодор» та шість українських банків уклали договір консорціумного кредиту на $376 млн терміном на п'ять років для фінансування програми «Велике будівництво». Про це повідомив голова «Укрексімбанку» Євген Мецгер, передає «Інтерфакс-Україна».

«Уже сьогодні «Укравтодор» отримує фінансування в $376 млн і зможе продовжувати «Велике будівництво»... Ставка за кредитом становить 4,9% річних у валюті», – сказав Мецгер на церемонії підписання договору.

«Укрексімбанк» як координатор кредиту надав 45% від суми фінансування в еквіваленті $165 млн, «Ощадбанк» – до $150 млн, «Укргазбанк» – до $50 млн, банк «Кредит Дніпро» – $13 млн, «ПУМБ» – до $10 млн, а «ТасКомБанк» – $14 млн.

Зазначається що, позичальник отримав єдині від всіх банків-партнерів умови та надалі взаємодіятиме виключно з банком-координатором.

У пресслужбі зазначили, що договір підписали між декількома банками, оскільки, як показали консультації з Міністерством фінансів, жоден український банк не може самостійно надати таку значну суму коштів, тому що вона перевищує нормативи банків.

Нагадаємо: переможцем конкурсу на посаду голови «Укравтодору» став Євген Кузькін, який з травня виконував обов’язки голови агентства.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло