TikTok запустила службу психологічної допомоги для підлітків

TikTok запустила службу психологічної допомоги для підлітків

Функція пошуку буде направляти користувачів на ресурси підтримки

TikTok запустила службу психологічної допомоги для підлітків
фото DR

Сервіс для обміну короткими відео TikTok анонсував безліч служб, призначених для допомоги користувачам, які борються з проблемами психічного здоров'я. Анонс з’явився відразу за публікацією The Wall Street Journal  про безсилля Facebook в подоланні впливу Instagram на підлітків, передає Forbesз посиланням на CNBC.

Серед нових опцій сервісу TikTok – керівництва з благополуччя і підтримки для тих, хто бореться з розладами харчової поведінки. Функція пошуку буде направляти користувачів на ресурси підтримки, коли вони шукають фрази, що містять слова про допомогу.

«У TikTok піклуються про благополуччя і здоров'я своєї спільноти, тому користувачі, які шукають слова або фрази, пов'язані з небезпечним контентом, наприклад, бачать спеціальні ресурси підтримки та телефон довіри», – розповіли в прес-службі TikTok.

Наприклад, в розділі «Зупинити булінг» користувачі можуть отримати інформацію і підтримку з питань цькування.

Оголошення TikTok про нові функції послідувало за публікацією WSJ про те, що компанія Facebook не раз виявляла, що її додаток Instagram в певних ситуаціях може шкідливо впливати на психічне здоров'я дівчаток-підлітків.

Після публікації WSJ законодавці США піддали Facebook різкій критиці за вплив соціальних мереж на психічне здоров'я підлітків і нездатність компанії вирішити ці проблеми.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті