Microsoft запланувала найбільший у своїй історії зворотний викуп акцій на $60 млрд

Microsoft запланувала найбільший у своїй історії зворотний викуп акцій на $60 млрд

Тим часом законодавці в США пропонують обкладати податком зворотний викуп акцій

Microsoft запланувала найбільший у своїй історії зворотний викуп акцій на $60 млрд
фото Shutterstock

Американська корпорація Microsoft, виробник програмного забезпечення, дуже вчасно оголосила про найбільший у своїй історії зворотний викуп акцій на суму до $60 млрд, оскільки американські законодавці саме зараз розглядають можливість введення податку на зворотний викуп акцій, пише  Investing.com з посиланням на Bloomberg.

Недавнє відродження компанії призвело до зростання акцій на 35% за 2021 рік, що збільшило капіталізацію до понад $2,2 трлн і зробило її другою найдорожчою компанією, чиї акції торгуються публічно (після Apple). Попередній план зворотного викупу, оприлюднений у вересні 2019 року, становив $40 млрд.

Що стосується податку на зворотний викуп акцій, то про його можливе введення оголосили минулої п'ятниці голова фінансового комітету Сенату Рон Віден і голова банківського комітету Сенату Шеррод Браун, які запропонували 2%-й податок на зворотний викуп корпоративних акцій для вилучення коштів на фінансування бюджету США на суму $3,5 трлн.

Хоча компанія Microsoft не повідомила у своїй заяві у вівторок, як має намір фінансувати зворотний викуп, у неї є понад $130 млрд, які вона використовувала для фінансування придбань, збільшення дивідендів і зворотного викупу.

Поточний викуп буде безстроковим і може бути припинений у будь-який час. Microsoft також збільшила квартальні дивіденди на 6 центів до 62 центів на акцію.

Акції компанії виросли на цій новині на 1% при відкритті фондовій біржі в Нью-Йорку в середу.

Нагадаємо, Microsoft придбаластартап з обробки відео Clipchamp.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті