«ДТЕК» Ахметова замовив ще 150 000 тонн вугілля зі США

«ДТЕК» Ахметова замовив ще 150 000 тонн вугілля зі США

Вугілля буде доставлене до України двома судовими партіями

«ДТЕК» Ахметова замовив ще 150 000 тонн вугілля зі США
Фото: energo.dtek.com

«ДТЕК» Ріната Ахметова погодив з американською компанією HC Trading (Heidelberg Cement Group) постачання в Україну двох судових партій американського енергетичного вугілля обсягом 150 000 тонн. Про це повідомляє пресслужба «ДТЕК Енерго».

Зазначається, що загальний об'єм домовленостей із постачальником – 150 000 т. «Очікується, що вугілля буде доставлене до України двома судовими партіями: перша – в грудні 2021 року, друга – у січні наступного року», – додають в компанії.

У «ДТЕК» зауважили, що це другий контракт компанії на імпорт вугілля із США – перший (на поставку 75 000 т.) підписали з іншим постачальником наприкінці серпня.

Раніше повідомлялося, що Україні необхідно імпортувати приблизно 3,5 млн тонн енергетичного вугілля протягом майбутнього опалювального сезону. 

«ДТЕК Енерго» і «Центренерго» домовилися про поставку 75 000 тонн вугілля зі США. Вугілля розподілять рівними частинами для потреб ТЕС приватної й державної генерацій.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло