Toyota відкликає в США понад 158 000 пікапів Tundra

Toyota відкликає в США понад 158 000 пікапів Tundra

Відкликають через проблеми з фарами

Toyota відкликає в США понад 158 000 пікапів Tundra
Фото: autonews.ua

Компанія Toyota відкликає в США понад 158 000 пікапів Tundra через проблеми з фарами, що може призвести до займання. Про це повідомляє autonews.

Зокрема, під цю кампанію потрапили 158 489 автомобілів Toyota Tundra, які були випущені у 2018-2021 роках, які оснащуються галогенними фарами.

Зазначається, що у галогенних фар електрика може при включенні дальнього світла одночасно живити й фари ближнього світла. Це може привести до зламання, а в деяких випадках до займання.

Чи були зареєстровані загоряння автомобілів – не повідомляється. Стверджується, що це малоймовірно, але можливо в теорії. «Сервісна кампанія для Toyota Tundra в США почнеться першого листопада. Компанія Toyota обіцяє, що її дилери все уважно перевірять і якщо виявлять дефект, то безкоштовно усунуть його. Також буде виплачена компенсація водіям, які раніше усунули самостійно цей дефект», – йдеться у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що Toyota заборонила перепродувати новий позашляховик Land Cruiser 300. Автівки можуть потрапити в руки «третіх осіб», які можуть нашкодити репутації Toyota.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті