Україна розслідує імпорт алюмінієвих драбин та ПВХ-профілю

Україна розслідує імпорт алюмінієвих драбин та ПВХ-профілю

Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі відреагувала на скарги українських виробників

Україна розслідує імпорт алюмінієвих драбин та ПВХ-профілю
фото: seanews

Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі порушила антидемпінгове розслідування щодо імпорту в Україну алюмінієвих драбин з Китаю, Словаччини, Польщі та Білорусі, а також спеціальне розслідування щодо імпорту в Україну ПВХ-профілю незалежно від країни походження та експорту. Про це повідомляється на сайті юридичної фірми «Ілляшев та Партнери», яка представляє інтереси відповідних українських виробників.

«За результатами антидемпінгового розслідування може бути введене антидемпінгове мито на імпорт драбин алюмінієвих з КНР, Словаччини, Польщі та Білорусі з метою встановлення справедливої конкуренції та захисту українського виробника від демпінгового імпорту», – зазначається у повідомлені.

Антидемпінгове розслідування може тривати 12 місяців: на такий імпорт поскаржилося засноване у 2007 році у Києві ТОВ «Вірастар Індастріз» (Virastar) – провідний український виробник висотного обладнання.

Крім того, згідно з повідомленням, за результатами спеціального розслідування, яке триватиме 9 місяців, можуть бути введені квотування або спеціальне мито щодо імпорту ПВХ-профілю в Україну: скаргу ініціювали ТОВ «Вікналенд», ТОВ «Маядо», ТОВ «Опентек», ТОВ «Міропласт».

Як повідомлялося, Україна обмежує імпорт кабелів та цементу через демпінг.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті