На Львівщині стартували українсько-американські навчання «Репід Трайдент – 2021»

На Львівщині стартували українсько-американські навчання «Репід Трайдент – 2021»

У навчаннях взяли участь 15 країн

На Львівщині стартували українсько-американські навчання «Репід Трайдент – 2021»
фото: armyinform.com.ua

На базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного розпочалися багатонаціональні українсько-американські військові навчання «Репід Трайдент – 2021». Про це повідомляється на сайті Міністерства оборони.

У церемонії урочистого відкриття взяли участь представники Командування Сухопутних військ ЗС України, Оперативного командування «Схід», представники Збройних сил США та країн-партнерів.

Ритуал відкриття навчань традиційно розпочався з огляду підрозділів країн-учасниць, який провели: з української сторони – бригадний генерал Владислав Клочков, з американської – полковник Майкл Хенсон.

«Переконаний, що ці навчання – це не лише черговий етап удосконалення військової майстерності. Вони є важливим кроком на шляху до євроінтеграції України. Адже посиляться оперативні можливості наших військ, покращиться рівень взаємосумісності між підрозділами та штабами Збройних Сил України, США та партнерів НАТО», – зазначив керівник навчань «Репід Трайдент – 2021» бригадний генерал Владислав Клочков.

Крім країн-організаторів України та Сполучених Штатів Америки, в навчанні беруть участь військовослужбовці Болгарії, Канади, Грузії, Федеративної Республіки Німеччини, Італійської Республіки, Йорданського Хашимітського Королівства, Литовської Республіки, Республіки Молдова, Ісламської Республіки Пакистан, Республіки Польщі, Румунії, Туреччини та Великої Британії. Крім того, у навчаннях братиме участь особовий склад Литовсько-Польсько-Української бригади.

Навчання триватимуть з 20 вересня по 1 жовтня, участь візьмуть близько 6000 військовослужбовців.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті