«Біосфера» та McDonald’s розпочали співпрацю у напрямку рециклінгу

«Біосфера» та McDonald’s розпочали співпрацю у напрямку рециклінгу

Відсортований поліетилен з ресторанів перероблюють на пакети для сміття, які в майбутньому потрапляють назад у заклади

Этот материал также доступен на русском языке
«Біосфера» та McDonald’s розпочали співпрацю у напрямку рециклінгу
фото: Unsplash/Nick Fewings

«Біосфера» та McDonald’s розпочали співпрацю у напрямку рециклінгу. Відсортований поліетилен з ресторанів та офісів компанії потрапляє на завод Polygreen. Там з нього виробляють гранули й створюють пакети для сміття, які в майбутньому потрапляють назад у заклади. Такий процес дозволяє замкнути ланцюг переробки та надати нове життя використаним матеріалам. Про це повідомляє CSR Ukraine.

Зокрема, вже реалізована тестова партія об’ємом три тонни, отримана від компанії McDonald’s. Загалом, потужності заводу Polygreen дозволяють переробляти до 860 тонн поліетилену щомісяця.

Згідно з рейтингом World Bank Україна входила числа країн з найбільшою кількістю сміття на одного громадянина. В середньому кожен житель України викидає 250-300 кілограм твердих побутових відходів за рік.

Для того, щоб зменшити кількість поліетилену на полігонах України та сприяти покращенню екологічної ситуації з’явився проєкт, який об’єднав міжнародні компанії з суттєво різних сфер діяльності.

«Біосфера» та McDonald’s розпочали співпрацю у напрямку рециклінгу

«Ми розглядаємо рециклінг як важливий елемент сталого розвитку і нам дуже приємно співпрацювати з партнерами, які популяризують культуру сортування та переробки не лише в нашій країні, але й в усьому світі», – коментує Юрій Голянич, генеральний менеджер напрямку Household and Recycling корпорації «Біосфера».

Щомісяця з ресторанів McDonald’s партнери вивозять на переробку понад 120 тонн паперу, 10 тонн пластику й майже тонну пакувань Tetra Pak. Також понад 3 тонни відходів – це плівка, яка відтепер використовується повторно з метою зменшення негативного впливу на довкілля.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті