ДАБІ відмовила забудовникові Vyshgorod Sky в отриманні дозволу на будівельні роботи

ДАБІ відмовила забудовникові Vyshgorod Sky в отриманні дозволу на будівельні роботи

Забудовник отримав дозвіл на проведення підготовчих робіт для будівлі категорії СС1, хоча проєктом заявлено будівлю складнішого класу – СС3

ДАБІ відмовила забудовникові Vyshgorod Sky в отриманні дозволу на будівельні роботи
Фото: vyshgorod-sky.com.ua

Державна архітектурно-будівельна інспекція (ДАБІ) відмовила забудовникові нового ЖК на Київщині Vyshgorod Sky в отриманні дозволу на будівельні роботи. Про це йдеться у матеріалі Mind.

За проєктом Vyshgorod Sky, на ділянці загальною площею у 2,83 га, яка донедавна перебувала у комунальній власності місцевої громади, буде зведено п'ять будинків різної поверховості – на 10,15 і 17 поверхів. Здати в експлуатацію першу багатоповерхівку забудовник пообіцяв у 2023 році – про це заявлено на його сайті. Однак уже на старті проєкт насторожує кількістю порушень, допущених у ході його реалізації.

Зокрема, увагу потенційних інвесторів привернула недостатня кількість паркомісць. Через це спершу забудовнику  відмовили в реєстрації дозволу на початок будівельних робіт, про що сказано в додатку 1 до протоколу №36 від 04.06.2021 комісії ДАБІ. Втім, Mind з'ясував, що дозвіл на проведення підготовчих робіт забудовник отримав, а саме для будівлі категорії СС1 (малоповерхове будівництво), хоча проєктом заявлено будівлю складнішого класу – СС3. А ось в отриманні дозволу на будівельні роботи ДАБІ знову відмовила забудовнику у вересні цього року.

Також Mind розбирався, які недоліки в новобудовах, зведених на території міст-сателітів, зустрічаються найчастіше, і як покупці квартир в них можуть убезпечити себе від подальших негараздів.

Нагадаємо: Кабмін передав повноваження ДАБІ новоствореному ДІАМ. Уряд також затвердив створення територіальних органів інспекції.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті