Індія відновлює експорт вакцин від COVID-19

Індія відновлює експорт вакцин від COVID-19

Щомісячне виробництво вакцин проти коронавірусу в Індії зросло більш ніж удвічі з квітня

Індія відновлює експорт вакцин від COVID-19
фото: GETTY IMAGES

Індія відновить експорт та донорські постачання надлишкових вакцин проти коронавірусної хвороби, які зупиняла через сплеск захворюваності у квітні. Про це повідомляє «Радіо Свобода».

Міністр охорони здоров’я Мансух Мандавія сказав, що вакцинація індусів залишиться головним пріоритетом уряду, але надлишок вакцин буде використано для виконання «зобов’язань Індії перед світом щодо колективної боротьби з COVID-19».

Мандавія заявив, що щомісячне виробництво вакцин проти коронавірусу в Індії зросло більш ніж удвічі з квітня, і очікується, що в жовтні воно зросте до 300 мільйонів доз. Він не уточнив, скільки доз буде експортовано, але запевнив, що Індія «допоможе світу і виконає свою відповідальність перед COVAX».

В Індії вже зроблено понад 800 мільйонів щеплень при населенні в 1,4 мільярда осіб. Принаймні одну дозу отримали понад 62% дорослого населення, яке підлягає вакцинації, дві дози – приблизно 22%.

Очікувалося, що Індія – найбільший у світі виробник вакцин – стане ключовим постачальником для світу та для ініціативи COVAX за підтримки ООН. Країна почала експортувати препарати в січні, але припинила у квітні, щоб вакцинувати власне населення. Припинення експорту залишило багато країн, які розвиваються, без належних поставок.

Нагадаємо, реальна кількість жертв COVID в Індії в десятки разів більша за офіційні цифри й вимірюється мільйонами. Перша хвиля коронавірусу була більш летальною, ніж вважається.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті