ФДМУ виставить на приватизаційний аукціон Харківський науково-дослідний інститут

ФДМУ виставить на приватизаційний аукціон Харківський науково-дослідний інститут

Стартова ціна об'єкта – понад 34 млн грн

ФДМУ виставить на приватизаційний аукціон Харківський науково-дослідний інститут
Фото: privatization.gov.ua

Фонд держмайна (ФДМУ) виставив на приватизаційний аукціон єдиний майновий комплекс держпідприємства «Харківський науково-дослідний інститут комплексної автоматизації». Торги відбудуться 8 жовтня 2021 року. Стартова ціна об'єкта – 34 475 450 грн. Про це повідомляє пресслужба ФДМУ.

Переможець аукціону отримає у власність 12 одиниць нерухомого майна, а саме: адміністративний корпус, лабораторні корпуси, склади, полігон, сарай, склад-гараж, прохідну з забором, споруду охорони. Загальна площа будівель та споруд складає 3469,7 кв. м.

Також до складу об’єкта належать чотири споруди: дворове покриття, навіс для автостоянки, огорожа, криті автомобільні стоянки. Крім цього, на балансі підприємства перебувають чотири транспортні засоби, а також 1 055 одиниць інших необоротних активів.

Інститут розташований на земельній ділянці площею 0,9062 га.

«Об'єкт приватизації має гарне розташування у центральній частині міста Харкова. Неподалік розташовані освітні та комерційні заклади, амбулаторія», – додають у Фонді.

Заявки для участі в онлайн-аукціоні приймаються до 7 жовтня включно.

Нагадаємо: Вишняківський спиртзавод учетверте виставлять на приватизаційний аукціон. Стартова ціна об'єкта – 9,5 млн грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті