Вишняківський спиртзавод учетверте виставлять на приватизаційний аукціон

Вишняківський спиртзавод учетверте виставлять на приватизаційний аукціон

Стартова ціна об'єкта – 9,5 млн грн

Вишняківський спиртзавод учетверте виставлять на приватизаційний аукціон
Фото: prozorro.sale

Фонд держмайна (ФДМУ) виставить на онлайн-аукціон з приватизації Вишняківський спиртзавод у Полтавській області. Торги відбудуться 22 жовтня. Стартова ціна об'єкта становить 9 535 170 грн. Про це повідомляє пресслужба ФДМУ.

Спиртзавод розташований на земельній ділянці площею 2,0351 га.

Переможець аукціону отримає у власність понад 25 об'єктів нерухомого майна загальною площею 11 134,2 кв. м, а саме: будівлю котельні-спиртосховища заводу, адміністративну будівлю, прибудову, склади, будівлі складу-ангару заводу, прохідні, побутовий цех, будівлю підстанції, будівлю складу-магазину, гаражі, побутовий корпус та інші будівлі та споруди. Крім цього, на балансі підприємства перебуває більш як 130 одиниць устаткування.

Заявки для участі в онлайн-аукціоні приймаються до 21 жовтня включно.

Нагадаємо: раніше цей об'єкт вже двічі виставляли на аукціони. Вперше – у грудні 2020 році, коли зі стартових 22,4 млн грн ціна зросла до 234 млн грн. Це стало рекордом у приватизації спиртових активів. Проте згодом компанія-переможець ТОВ «РесурсПромЗахід» не з'явилася для підписання договору.

Вдруге Вишняківське МПД намагалися приватизувати у березні. Тоді переможець конкурсу запропонував вдвічі менше за перший аукціон – 101,2 млн грн. Для завершення процесу приватизації ТОВ «Спіріт Етил» повинно було укласти договір купівлі-продажу, чого також не було виконано.

Утретє ФДМУ спробував продати Вишняківське МПД та зберігання спирту у травні. Тоді стартова ціна зросла майже у чотири рази – до 83,6 млн грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло