США дозволили Коломойському продати нерухомість у Техасі, щоб погасити борги

США дозволили Коломойському продати нерухомість у Техасі, щоб погасити борги

Північнотехаська компанія Centurion American погодилася викупити будівлю Коломойського за $23,3 млн

США дозволили Коломойському продати нерухомість у Техасі, щоб погасити борги
Ігор Коломойський
Фото: УНІАН

Влада США дозволила компанії українського олігарха Ігоря Коломойського продати будівлю в Техасі, яка раніше була заморожена у справі про відмивання коштів, для виплати податкового та інших боргів. Про це повідомляє «Радіо Свобода».

Федеральна окружна суддя США Марсія Кук 22 вересня задовольнила клопотання Міністерству юстиції та дозволила компанії Коломойського продати будівлю в Далласі. У цій будівлі колись була розташована компанія Electronic Data Systems, заснована колишнім кандидатом у президенти США Россом Перо.

Згідно із судовими документами, північнотехаська компанія з нерухомості Centurion American погодилася викупити будівлю за $23,3 млн. Очікується, що продаж буде завершений 27 вересня.

Станом на 16 вересня з цією будівлею було пов'язано понад $425 000 боргу податку на нерухомість, пені та виплат на користь місцевої громади. Після виплати боргів та податків решту прибутку від продажу помістять на депозитний рахунок, яким до кінця судового розгляду керуватиме американський уряд.

«Суд вважає, що проміжний продаж майна необхідний і доречний для збереження вартості майна до завершення провадження у справі про накладення арешту», – йдеться в рішенні Кук.

Негайний продаж зменшить ризики від коливань ринку, а також витрати на утримання майна у належному стані. Нерухомість у Техасі наразі не зайнята і, отже, не може отримувати прибуток для покриття видатків на утримання, сплати податків та членських внесків.

Нагадаємо: nорік Міністерство юстиції звинуватило Ігоря Коломойського, поміж іншого, в тому, що він придбав будівлю в Далласі, а також ще два об’єкти в штатах Кентуккі та Огайо за кошти, виведені з «ПриватБанку» в Україні. Як стверджується, усі три об’єкти підлягають конфіскації на підставі порушень федерального законодавства США про відмивання грошей. Коломойський відкидає звинувачення.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті