Фонд держмайна оголосив аукціон з оренди частини приміщення пам’ятки культури у середмісті Києва

Фонд держмайна оголосив аукціон з оренди частини приміщення пам’ятки культури у середмісті Києва

Стартова ціна оренди об’єкту складає майже 33 000 на місяць

Фонд держмайна оголосив аукціон з оренди частини приміщення пам’ятки культури у середмісті Києва
фото: orenda.gov.ua

6 жовтня 2021 року відбудеться онлайн-аукціон з оренди нежитлових приміщень адміністративно-побутового корпусу пам’ятки культурної спадщини національного значення «Національного музею історії України у Другій світовій війні. Меморіальний комплекс» за адресою: м.Київ, вул. Лаврська, 24. Про це повідомляється на сайті Фонду держмайна (ФДМУ).

Стартова ціна оренди об’єкту складає 32 838,01 грн на місяць, а термін – 5 років.

Загальна площа – 81,7 м². Актив перебуває у задовільному технічному стані, забезпечений електропостачанням потужністю 16 кВт. Наявне водозабезпечення, водовідведення, вентиляція та опалення. Підключені пожежна та охоронна сигналізації.

Меморіальний комплекс розташований на схилах правого берега Дніпра, де колись розташовувалися споруди старої Київської фортеці. Він займає площу понад 11 га і до нього входять один із найвідоміших та історично важливих  музеїв – музей з монументом «Батьківщина-мати», а також головна площа з Алеєю міст-героїв і скульптурною композицією «Форсування Дніпра» і багато інших експозицій.

Комплекс вважається одним з найбільших музеїв в Україні, на території якого знаходяться близько 400 000 історичних та військових експозицій. Щорічно експозиції музею відвідують понад 750 000 осіб із багатьох країн з усіх континентів.

«Високий суспільний рейтинг музею, інтерес широких кіл і фахівців до його багатогранної діяльності як унікальної пам’ятки української культури лише підкреслюють значимість об’єкту. Саме тому оренда цього активу має чудові перспективи розвитку власної справи, оскільки має комфортні умови, вигідне розташування, а також історичну, культурну та наукову цінність», – зазначають у ФДМУ.

Додаткові умови оренди: орендар зобов’язаний укласти з органом охорони культурної спадщини охоронний договір на об’єкт оренди та виконувати вимоги законодавства про культурну спадщину.

Нагадаємо, ФДМУ виставить на приватизаційний аукціон Харківський науково-дослідний інститут.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті