НКЦПФР виступає за регулювання ризиків у секторі пенсійного забезпечення

НКЦПФР виступає за регулювання ризиків у секторі пенсійного забезпечення

Єдиним придатним інструментом для вкладення пенсійних коштів поки є ОВДП

НКЦПФР виступає за регулювання ризиків у секторі пенсійного забезпечення
Фото: finclub.net

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) вивчає можливість запровадження системи гарантування вкладів в недержавних пенсійних фондах (НПФ) та регулювання системою ризиків у секторі пенсійного забезпечення. Про це повідомляється на сайті НКЦПФР.

«Важливо запровадити систему ризиків для пенсійного забезпечення… Коли ми говоримо про гарантії, то на мою думку, тут доречніше розглядати систему ризиків», – цитується у повідомлені член НКЦПФР Юрій Бойко.

Фінансист підкреслив, що кожен з існуючих видів гарантій має свою ціну.

«В кінцевому результаті розраховуються або платники податків (у випадку державних гарантій), або ж учасники системи (у вигляді недоотриманої дохідності власних інвестицій). І чим більший обсяг покривається гарантією (внески, дохід, дохід на рівні бенчмарку тощо), тим вона дорожча», – зазначив Бойко.

Згідно з повідомленням, єдиним придатним в поточній ситуації інструментом для вкладення пенсійних коштів є облігації внутрішньої державної позики: НКЦПФР прагне сформувати широкий спектр ефективних фінансових інструментів, які будуть використовуватися для формування якісного портфелю пенсійних інвестицій.

Як повідомлялося, Рада національної безпеки та оборони (РНБОУ) вивчає питаннясистемних проблем у банківському секторі.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло