Visa створила «мережу мереж» для обміну цифровими валютами

Visa створила «мережу мереж» для обміну цифровими валютами

Функція пов’язана з тим, що в багатьох країнах вводяться власні цифрові валюти

Visa створила «мережу мереж» для обміну цифровими валютами
фото Shutterstock

Visa розробила «універсальний платіжний канал» (UPC), який з'єднує кілька мереж блокчейнів, забезпечуючи безпечний переказ цифрових валют, пише Investing.com.

Компанія називає нову систему «універсальним адаптером» для блокчейнів, який дозволить центральним банкам, підприємствам і споживачам безперешкодно обмінюватися цифровими валютами.

«У найближчі роки багато центральних банків, ймовірно, впровадять якусь форму цифрової валюти. У міру збільшення мереж цифрових валют, кожна з яких має унікальні конструктивні особливості, ймовірність того, що споживачі, підприємства і продавці роблять операції в одній мережі і використовують один і той же тип грошей, зменшується», – зазначає компанія.

UPC буде з'єднувати різні мережі блокчейнів, встановлюючи між ними виділені платіжні канали – чи то з'єднання мереж центральних банків – CBDC (Central Bank Digital Currency) – між країнами, чи з'єднання мереж CBDC з перевіреними приватними мережами стейблкойнів.

«Нові надійні блокчейни можна легко додати в мережу мереж, створивши нові канали оплати в хабі UPC», – пояснює можливості нової мережі Visa.

Спеціалізовані платіжні канали UPC будуть створені поза блокчейном і будуть використовувати смарт-контракти для зворотного зв'язку з різними мережами блокчейнів, забезпечуючи безпечну і надійну високу пропускну здатність транзакцій і підвищуючи загалом швидкість операцій.

«В кінцевому підсумку рішення UPC націлене на те, щоб служити мережею мереж блокчейнів, відстежуючи рух грошей, незалежно від того, чи відбуваються вони в мережі Visa чи за її межами», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Китай дозволить оплачувати рахунки за електроенергію цифровим юанем.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті