Шмигаль презентував оновлену Програму діяльності уряду

Шмигаль презентував оновлену Програму діяльності уряду

Програма складається з трьох груп національних пріоритетів: громадяни, держава, економіка

Шмигаль презентував оновлену Програму діяльності уряду
Фото: kmu.gov.ua

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль презентував нардепам оновлену Програму діяльності уряду на виїзному засіданні фракції «Слуга народу». Про це повідомляється на Урядовому порталі.

«Програма складається з трьох груп національних пріоритетів: громадяни, держава, економіка. Далі йдуть 12 національних пріоритетів, які містять 97 завдань та понад 2 000 заходів», – розповів прем'єр.

За його словами, до Програми увійшли спільні напрацювання урядовців, парламентарів і представників Офісу президента, а також понад 500 залучених експертів.

«Документ включає найкращі світові практики організації роботи всієї влади», – додав Шмигаль.

Метою Програми є:

  • сервіс для громадян;
  • прогнозовані джерела фінансування;
  • досягнення очікуваних результатів;
  • контроль за виконанням.

Також прем'єр зауважив, що зміниться підхід до реалізації Програми. Він передбачатиме якісне наповнення документу завдяки залученню експертів, аналітиків, бізнесу та громадськості. А також використання ІТ-інструментів, які дозволять ефективно виконувати Програму.

«В ІТ-інструмент вже внесені всі завдання, що стоять перед Кабінетом міністрів та міністерствами, сотні показників та таймлайнів, що дозволять в режимі реального часу розуміти як досягаються результати», – відзначив Шмигаль.

Раніше уряд затвердив план заходів щодо реалізації Стратегії деокупації та реінтеграції Криму. За словами Шмигаля, документ стане комплексною дорожньою картою з повернення українського Криму

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло