Зеленський розповів, над чим працюватиме РНБО найближчим часом

Зеленський розповів, над чим працюватиме РНБО найближчим часом

Рада, зокрема, розгляне проблему з постачанням та нестачею вугілля

Зеленський розповів, над чим працюватиме РНБО найближчим часом
Президент Володимир Зеленський
Фото: president.gov.ua

Президент Володимир Зеленський розповів, над якими темами він очікує роботи від Ради національної безпеки і оборони (РНБО) найближчим часом. Про це йшлося на пресбрифінгу за підсумками зустрічі президента з членами парламентської фракції «Слуга народу».

«РНБО активно працює, там є багато питань щодо надр... Знаю, що не дотиснули тематику з контрабандою. Поставлено було завдання – два тижні, щоб доопрацювати. В кінці цього тижня повинні показати результати», – заявив він.

Також, за словами Зеленського, РНБО розгляне проблему з постачанням та нестачею вугілля.

«Питання постачання вугілля, якого не вистачає, це питання також буде підніматись на засіданнях РНБО. Важливо всім нам прожити опалювальний період і гідно його пройти незважаючи на всі ризики», – резюмував президент.

Нагадаємо: міністр енергетики Герман Галущенко заявив, що Україні необхідно імпортувати приблизно 3,5 млн тонн енергетичного вугілля для проходження зими.

«ДТЕК Енерго» Ріната Ахметова та державне ПАТ «Центренерго» погодили з американською компанією поставку 75 000 тонн енергетичного вугілля – об'єм вугілля розподілять рівними частинами (по 37 500 тонн) для потреб ТЕС приватної та державної генерацій.

Міненерго ініціювало закупівлю мільйона тонн вугілля для «Центренерго» коштом Держрезерву

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті