Держаудитслужба виявила порушень в АТ «Аграрний фонд» на 2,17 млрд грн

Держаудитслужба виявила порушень в АТ «Аграрний фонд» на 2,17 млрд грн

Порушень, які призвели до втрат активів, зафіксовано на суму на 2,15 млрд грн

Держаудитслужба виявила порушень в АТ 	«Аграрний фонд» на 2,17 млрд грн
Фото: УНІАН

Державна аудиторська служба під час ревізії АТ «Аграрний фонд» виявила фінансових порушень та втрату активів на загальну суму 2,17 млрд грн. Про це йдеться у звіті аудиторів про перевірку діяльності агрофонду за період 2018-2019 роки, передає «Марлін»

Зазначається, що порушень, які призвели до втрат активів, зафіксовано на суму на 2,15 млрд грн. Також фонд поніс 5,1 млн грн втрат під час зберігання цукру-пісок, який був доказом у кримінальному провадженні. 

Аграрний фонд «пробачив» борг приватній фірмі АТ «Аграрний фонд» на суму 1,9 млн грн, оскільки не проводив претензійно-позовної роботи про стягнення вказаної суми. Аудитори також наголошують на зайвих витратах товариства під час оплати праці працівників на 342 000 грн. Посади цих працівників у звіті не уточнюються.

Нагадаємо, що у 2017 році Держаудитслужба виявила в Аграрному фонді порушень на близько 11,5 млн грн. Висновки ревізії були передані до правоохоронних органів.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло