«Спіймали на гарячому»: Tesla подала скаргу на Rivian за переманювання співробітників
Компанії судяться з літа 2020 року

Tesla знову звинуватила Rivian в переманюванні співробітників і крадіжці технологій. Компанія Ілона Маска поскаржилася до суду на Rivian ще в липні 2020 року. Тепер компанія стверджує, що навіть позов не зупинив Rivian – автовиробник продовжив переманювати співробітників, пише vc.ru з посиланням на Bloomberg.
За даними Tesla, останній випадок стався влітку 2021 року. Компанія «піймала на гарячому» кількох перебіжчиків у Rivian при спробі передати технології, пов'язані з виробництвом акумуляторних батарей нового покоління.
На думку автовиробника, Rivian вирішила активізуватися, так як за десять років свого існування компанія не випустила жодного серійного електромобіля, що викликає невдоволення інвесторів. При цьому у вересні 2021 року Rivian вже випустив свій перший електропікап, обігнавши інших конкурентів.
Суд погодився долучити до справи нові звинувачення і залучити в якості відповідачів ще трьох колишніх співробітників. При цьому суддя зазначив, що Tesla не навела достатніх доказів передання цінної інформації Rivian.
У Rivian відзначили, що інформація, яку надала Tesla, не дає зрозуміти, про які технології взагалі йде мова. За словами представників компанії, Tesla повідомила так мало подробиць, що неможливо встановити, чи може передана інформація взагалі вважатися комерційною таємницею.
У серпні 2021 року Rivian запланувала IPO в США. Компанія розраховує на оцінку приблизно в $80 млрд. При цьому в заявці на розміщення компанія повідомила про збитки майже в $1 млрд за півроку, а з початку 2020 року Rivian втратила більше $2 млрд.
Нагадаємо, Rivian запланувалазбудувати перший завод за межами США.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].