Toyota представила триколісний самокат за $3000, який сам попереджає про перешкоди

Toyota представила триколісний самокат за $3000, який сам попереджає про перешкоди

C+walkT оснащений системою запобігання зіткнень

Toyota представила триколісний самокат за $3000, який сам попереджає про перешкоди
Toyota

Японська компанія Toyota представила безшумний електросамокат C+walkT, призначений виключно для пересування по тротуарах і пішохідних зонах. Придбати його в одноосібне користування обійдеться недешево, але можна буде взяти в оренду або в лізинг, пише HighTech Plus з посиланням на New Atlas.

Триколісний самокат розроблений для «полегшення життя людей похилого віку, зайнятих у сфері безпеки». На кермі самоката розташовані кнопки для вмикання фари і гудка, а також важелі гальма і прискорення, як на мопеді.

C+walkT оснащений системою запобігання зіткнень, тобто попереджає водія про небезпеку візуально і звуком, а також знижує швидкість до 2 км/год, якщо бачить прямо по курсу перешкоду або пішохода.

Вентильний електродвигун на 0,25 кВт обертає переднє колесо зі швидкістю до 10 км/год, хоча передбачається, що всередині приміщень самокат буде їздити не так швидко. Знімна літій-іонна батарея забезпечує приблизно 2,5 годин роботи або 14 км до наступної зарядки.

Довжина транспортного засобу – 70 см, ширина 45 см, вантажопідйомність 100 кг.

Зовсім інший тип самокатів збирається випускати італійська компанія YCOM – гоночний S1-X eSkooter зможе розганятися до 100 км/год на трасі першого в світі змагання гоночних електросамокатів eSkootr Championship. Всі команди будуть використовувати однакову модель самоката.

Нагадаємо, компанія Bolt запускає соціальну ініціативу в межах Світового тижня мікромобільності. Її мета ― пояснити користувачам електросамокатів правила пересування на цьому транспортному засобі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло