Голова «Укрексімбанку» склав повноваження на час розслідування після нападу на журналістів

Голова «Укрексімбанку» склав повноваження на час розслідування після нападу на журналістів

Мецгер заявив, що його «надмірно емоційна реакція та нестримана поведінка стосовно журналістів не мають виправдання»

Голова 	«Укрексімбанку» склав повноваження на час розслідування після нападу на журналістів
Голова «Укрексімбанку» Євген Мецгер
Фото: ukrgasbank.com

Голова правління «Укрексімбанку» Євген Мецгер склав свої повноваження на час проведення слідчих дій Національною поліцією та внутрішньої перевірки в банку. Про це йдеться у його заяві, оприлюдненій на сайті «Укрексімбанку».

За словами Мецгера, ситуація, яка виникла навколо банку, є неприпустимою, а його «надмірно емоційна реакція та нестримана поведінка стосовно журналістів не мають виправдання».

«Повністю усвідомлюю свою відповідальність. Щоб зняти хоча б частину шкоди репутації банку та відвернути негатив по відношенню до його чудового колективу, невідкладно пишу заяву про складання повноважень голови правління на час проведення необхідних слідчих дій Національною поліцією та внутрішньої перевірки в банку згідно з відповідними процедурами», – заявив Мецгер.

Він додав, що подальший розвиток ситуації залежить тільки від висновків, які будуть зроблені слідством та перевіркою.

Нагадаємо: під час запису інтерв’ю із головою правління «Укрексімбанку» Євгеном Мецгером на журналістів «Схем» скоїли напад.

Як повідомляється на сайті «Укрексімбанку», у діях журналіста «Схем» містилися ознаки протиправного заволодіння інформацією з обмеженим доступом.

Ведуча програми «Схеми» Наталія Седлецька повідомила, що видання не погоджувалося на формат off the record, у якому запевняла пресслужба банку.

Відео з нападом працівників «Укрексімбанку» на знімальну групу «Схем» відновлене. В ОП напередодні заявили, що очікують відсторонення Мецгера.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті