Криптовалюта Shiba Inu зросла на 216% за тиждень, і знову з допомогою Ілона Маска

Криптовалюта Shiba Inu зросла на 216% за тиждень, і знову з допомогою Ілона Маска

До Маска нарешті приїхало його цуценя сіба-іну

Криптовалюта Shiba Inu зросла на 216% за тиждень, і знову з допомогою Ілона Маска
фото DR

За останній тиждень вартість криптовалюта Shiba Inu зросла більш ніж утричі, що зробило її двадцятим за вартістю цифровим активом в світі. Не обійшлося без впливу на криптовалюту глави Tesla Ілона Маска, який розповів у Twitter про своє цуценя, пише 3DNewsз посиланням на Bloomberg.

За даними агрегатора криптовалютних даних CoinGecko, токен SHIB, випущений на честь японської мисливської породи собак, за останні 24 години подорожчав на 69%, в результаті чого його ринкова оцінка перевищила позначку в $10 млрд.

Вартість Shiba Inu зростає на тлі загального подорожчання криптовалют, підкріпленого сприятливими сезонними факторами, позитивними тенденціями на технічних графіках, а також відсутністю зовнішнього втручання з боку американської Федеральної резервної системи.

При цьому різке подорожчання Shiba Inu виявилося куди соліднішим за динаміку біткойна і Ethereum, двох найбільших криптовалют, які за цей період зросли в ціні на 20%.

Увечері минулої неділі глава Tesla виклав у Twitter фотографію собаки з коментарем «Floki Frunkpuppy», що, на думку експертів, тільки посилило безумство. У червні Маск написав твіт: «Мого сіба-іну зватимуть Флокі». А у вересні опублікував пост: «Флокі прибув».

Розробником криптовалюти Shiba Inu в минулому році стала анонімна особа, відома під псевдонімом Ryoshi, а на офіційному сайті цифровий актив описується як «децентралізований мем-токен, який перетворився в яскраву екосистему».

Ймовірно, він був створений в дусі Dogecoin – криптовалюти, запущеної в 2013 році в якості жарту, однак вона перетворилася на популярний токен, який вже приймається як платіжний засіб в ряді місць, включаючи американські кінотеатри AMC.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті