General Motors збільшить інвестиції в інфраструктуру зарядних станцій

General Motors збільшить інвестиції в інфраструктуру зарядних станцій

В наступні п’ять років компанія планує витратити майже $750 млн

General Motors збільшить інвестиції в інфраструктуру зарядних станцій
фото DR

На три чверті мільярда доларів компанія General Motors планує збільшити витрати на розвиток мережі заправних станцій для електромобілів. На думку компанії це має підвищити рівень довіри до електромобілів серед водіїв. Про це пише TechCrunch.

Автовиробник заявив, що витратить майже 750 мільйонів доларів до 2025 року, щоб розширити доступ до зарядних пристроїв. Інвестиції також матимуть серйозні наслідки для проекту GM Ultium Charge 360.

Зазначимо, що це не перший раз, коли GM інвестує в зарядні станції. Минулого року автовиробник оголосив про партнерство з EVgo, популярною мережевою компанією із зарядки, для установки понад 2700 пристроїв швидкої зарядки постійного струму впродовж п'яти років.

Доступність зарядки постійно згадується в опитуваннях, як одна з основних причин, з яких люди не наважуються перейти на електромобіль. Недавнє опитування, проведене Consumer Reports, показало, що близько половини респондентів заявили, що «недостатня кількість громадських зарядних станцій» утримує їх від покупки електромобіля.

Неясно, чи будуть витрачені ці гроші на мережу зарядки Tesla Supercharging, яка може похвалитися більш ніж 25000 зарядних пристроїв на майже 3000 станціях по всьому світу, або ці гроші підуть на інше партнерство, тож доведеться почекати і подивитися.

Ultium Charge 360 – програма, що має на меті об’єднати зарядні мережі, мобільні додатки для автомобілів GM та інші продукти та послуги, щоб спростити процес заряджання електрокарів.

GM співпрацює з сімома основними мережами зарядки, щоб запропонувати клієнтам безперебійний доступ до майже 60 000 розеток у США та Канаді.

Нагадаємо, General Motors інвестує в літієвий проект в США, який може стати найбільшим в країні до 2024 року, що зробить автовиробника одним з перших, хто отримає власне джерело літію для виробництва електрокарів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті