Північна Корея відкрила морські шляхи з Китаєм

Північна Корея відкрила морські шляхи з Китаєм

ВООЗ оголосила про відвантаження предметів медичного призначення у зв'язку з COVID -19

Північна Корея відкрила морські шляхи з Китаєм
фото Pixaby

 Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) оголосила про початок відвантаження предметів медичного призначення у зв'язку з COVID -19 у Північній Кореї через китайський порт Далянь. Це вказує на те, що Північ може ослабити жорсткі обмеження в умовах глобальної пандемії, пише Yonhap News Agency.

Північна Корея вже послабила контроль через спалах коронавірусу в Китаї. Як зазначає ВООЗ, раніше ключові матеріали та медичне обладнання не можна було надсилати у Північну частину.

У відкритому доступі представлено дані за 20-26 вересня, тож поставки, вірогідніше за все, розпочато наприкінці минулого місяця.

Представник міністерства в Сеулі відмовився оприлюднити детальну інформацію про ВООЗ, але зазначив, що останнім часом зафіксовано ознаки того, що Північна Корея відкриває свої морські шляхи з Китаєм.

«Дані китайської митниці показують, що морські маршрути між Північною Кореєю та Китаєм, схоже, відкриваються», – сказав чиновник, очевидно, зважаючи на те, що їх двостороння торгівля останнім часом поновилася.

Північна Корея заявила, що у країні немає коронавірусу і відмовилася від допомоги ззовні для проведення протиепідемічної кампанії з побоювань, що будь-які втручання можуть поширити вірус на її територію.

В останньому звіті ВООЗ йдеться, що в цілому 40 700 громадян Північної Кореї пройшли тестування на коронавірус, але «станом на 23 вересня 2021 року жодного випадку COVID-19 зареєстровано не було».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло