Фонд Джорджа Сороса вклав кошти у біткойн

Фонд Джорджа Сороса вклав кошти у біткойн

На думку засновника фонду, біткойн тепер став частиною мейнстріму

Фонд Джорджа Сороса вклав кошти у біткойн
фото Shutterstock

Компанія відомого інвестора Джорджа Сороса підтвердила, що фонд Soros Fund Management дійсно володіє і торгує біткойнами. Про це пише investing.com.

Інформацію підтвердив представник сімейного фонду Сороса. Відомо, що Soros Fund Management планував вкладати кошти в криптовалюту з 2018 року, і лише в липні цього року з'явилися повідомлення про те, що сімейний офіс інвестора-мільярдера почав торгувати біткойнами. Крім біткойна, фонд Сороса також інвестує в такі криптовалютні компанії, як NYDIG і Lukka.

На думку засновника фонду, біткойн тепер став частиною мейнстріму, і, будучи найбільшим в світі цифровим активом за своєю ринковою капіталізацією (понад $2000 млрд), – став чимось більшим, ніж захист від інфляції.

Про те, що Сорос має рацію, і біткойн дійсно увійшов у широкі кола користувачів, свідчать факти: аналітики Bank of America  запустили покриття цифрових активів, заявивши, що ця галузь просто «занадто важлива, щоб її ігнорувати».

Банк US Bancorp оголосив про надання депозитарних послуг для криптовалюти. JPMorgan Chase & Co надав всім своїм клієнтам по управлінню активами доступ до криптовалютних фондів ще в липні, а через місяць Citigroup оголосив, що розглядає можливість торгівлі ф'ючерсами на біткойни, слідом за Goldman Sachs.

Фонд Сороса також поділився думкою про швидкий розвиток національних цифрових валют, або цифрових валют центральних банків (CBDC), заявивши, що CBDC «опиняться на ринку швидше, ніж вважають люди».

В якості прикладу фонд навів тестування цифрового юаня в Китаї, і заявив, що це буде «потенційною загрозою для біткойна й інших криптовалют, проте назавжди дестабілізувати біткойни йому буде складно».

Біткойн продовжує зростання, розпочате 30 вересня після майже місячної корекції. Він зміг прорватися вище свого попереднього максимуму близько $53 000, і зараз його вартість наближається до $54 000.

Нагадаємо, Джордж Сорос виступив проти інвестицій в економіку Китаю.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті