YouTube більше не буде випускати підбірку найпопулярніших відео року Rewind

YouTube більше не буде випускати підбірку найпопулярніших відео року Rewind

Блогерів в YouTube стало занадто багато - неможливо «відобразити весь масштаб спільноти» в одному ролику

YouTube більше не буде випускати підбірку найпопулярніших відео року Rewind
фото DR

Відеохостинг YouTube оголосив, що більше не буде випускати підбірку найпопулярніших відео за підсумками року Rewind. Щороку соцмережа створювала такий ролик із фрагментів відео, які стали найбільш резонансними протягом року.

Тепер же представники YouTube заявили, що популярних користувачів соцмережі стало надто багато, і неможливо поєднати їх усіх в одному відео. В сервісі пообіцяли перенаправити увагу на блогерів і тенденції, які «роблять YouTube».

«Нам подобався Rewind, але прийшов час рухатися далі», – додали в компанії.

В YouTube уточнили, що тепер будуть підтримувати блогерів, які роблять власні підбірки Rewind. Компанія не буде це фінансувати, але анонсує їх ролики в соцмережах.

Також повідомляється, що YouTube наприкінці року проведе глобальне інтерактивний захід, деталі якого поки не уточнюються.

YouTube випускав Rewind з 2010 року, в ньому відзначали найпопулярніші ролики, тренди і авторів. Головні ролі виконували десятки відомих блогерів з різних країн.

У 2018 році вийшов Rewind, який став найбільш ненависним відео в історії YouTube, поставивши рекорд за дизлайками.

Через рік соцмережа спробувала реабілітуватися, але Rewind-2019 теж провалився. На тлі пандемії Covid-19 відео в 2020 році вирішили не випускати – вперше за 10 років.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло