Рада збільшила доходи та видатки держбюджету-2021 майже на 40 млрд грн

Рада збільшила доходи та видатки держбюджету-2021 майже на 40 млрд грн

Найбільшу суму спрямують на дороги «Укравтодору» – 15 млрд грн

Рада збільшила доходи та видатки держбюджету-2021 майже на 40 млрд грн
Фото: УНІАН

Верховна Рада ухвалила у другому читанні та в цілому зміни до держбюджету-2021, який передбачає збільшення доходів та видатків на майже 40 млрд грн. Про це йшлося на засідання ВР.

«За» законопроєкт №6052 «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» щодо реалізації соціальних заходів та інфраструктурних проєктів проголосували 256 народних депутатів.

Збільшення відбудеться коштом податку на прибуток підприємств – на 30 млрд грн, ПДВ з вироблених в Україні товарів (робіт, послуг) з урахуванням бюджетного відшкодування – на 2 млрд грн, ПДВ із ввезених на митну територію України товарів – на 6,66 млрд грн, збору під час набуття права власності на легкові автомобілі – на 0,75 млрд грн.

Кошти спрямовуються на виплату пільг та житлових субсидій громадянам – 12,05 млрд грн, на дороги «Укравтодору» – 15 млрд грн, на виплату зарплат військовослужбовцям ЗСУ – 4,8 млрд грн. Документ передбачає також додаткове виділення 4 млрд грн на субвенції місцевим бюджетам на будівництво об’єктів соціально-культурної сфери та транспортної інфраструктури, 1 млрд грн – на погашення заборгованості з виплати зарплати шахтарям.

Раніше повідомлялося, що видатки держбюджету-2021 пропонують збільшити на 39 млрд грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті