Медведчуку вручили клопотання про взяття під варту з альтернативою застави в один млрд грн

Медведчуку вручили клопотання про взяття під варту з альтернативою застави в один млрд грн

Якщо клопотання підтримають, нардепа візьмуть під варту до 19 листопада

Медведчуку вручили клопотання про взяття під варту з альтернативою застави в один млрд грн
Віктор Медведчук
Фото: УНІАН

Народному депутату від фракції «Опозиційна платформа – За життя» Віктору Медведчуку вручили клопотання про взяття під варту з альтернативою застави в один млрд грн. Про це повідомив його колега по фракції, нардеп Ренат Кузьмін на своїй сторінці у фейсбуці.

«Медведчуку тільки що вручили клопотання про арешт або заставу в один мільярд гривень. Це при тому, що Медведчук вже знаходиться під домашній арештом, його не порушує і за законом суд просто не може змінити йому запобіжний захід на більш тяжкий», – написав він.

У Mind з'явився телеграм-канал Mind tweet, де ви першими отримуєте головні новини, що мають вплив на економіку та бізнес. Підпишіться, щоб зберегти ваш час та гроші.

Якщо клопотання підтримають, Медведчука візьмуть під варту до 19 листопада.

Нагадаємо: 11 травня Генеральний прокурор Ірина Венедіктова підписала підозру в держзраді Віктору Медведчуку та нардепу Тарасу Козаку. Його також підозрюють у діяльності, спрямованій на підрив економічної безпеки України.

13 травня суд відпустив Медведчука під цілодобовий домашній арешт. 9 липня суд продовжив домашній арешт Медведчука до 7 вересня. 11 липня суд заарештував майно оголошеного в розшук депутата Козака.

20 серпня ОГП завершив розслідування справ Козака та Медведчука. Після ознайомлення сторін з усіма доказами, справа піде до суду.

2 вересня суд залишив Медведчука під цілодобовим домашнім арештом ще на два місяці.

8 жовтня Медведчуку оголосили нову підозру в держзраді й сприянні тероризму. Зокрема, за даними слідства, Медведчук наприкінці 2014 року сприяв зриву контрактів на постачання вугілля з Південно-Африканської Республіки України під час енергетичної кризи. Натомість він допоміг легалізації постачання вугілля з окупованих Росією територій Донбасу.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту editor@mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло