AstraZeneca повідомила про успішні випробування ліків від COVID-19

AstraZeneca повідомила про успішні випробування ліків від COVID-19

Експериментальний коктейль з антитіл допомагає тяжким пацієнтам, але його ще не схвалили регуляторні органи США

AstraZeneca повідомила про успішні випробування ліків від COVID-19
фото DR

Американська фармкомпанія AstraZeneca вимагає екстреного дозволу від регуляторних органів США на використання нового препарату для профілактики коронавірусу. Про це пише Reuters.

Компанія стверджує, що її експериментальний коктейль з антитіл проти COVID-19 допомагає пацієнтам при тяжкому перебігу хвороби.

Як заявив у понеділок британський виробник ліків, препарат допомагає полегшити тяжкі симптоми захворювання або навіть запобігти смерті у госпіталізованих пацієнтів. Компанія запевняє, що препарат працює навіть на пізніх стадіях.

Препарат під назвою AZD7442 знизив ризик розвитку важкого COVID-19 або смерті на 50% у пацієнтів, які мали симптоми впродовж семи днів або менше, а це відповідає головній меті дослідження, яке завершила компанія.

«Використання нашого препарату допоможе зменшити прогресування важкої хвороби. Захист від хвороби триватиме більш ніж шість місяців. Компанія незабаром обговорить ці дані з органами охорони здоров'я», – сказала Мене Пангалос, виконавчий віце-президент відділу досліджень та досліджень біофармацевтичних препаратів компанії AstraZeneca.

Раніше повідомлялося, що ефективність вакцини Pfizer удвічі падає через півроку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло