«Укренерго» залучить понад 22 млрд грн на погашення «зелених» боргів

«Укренерго» залучить понад 22 млрд грн на погашення «зелених» боргів

Уряд затвердив умови надання держгарантії

«Укренерго» залучить понад 22 млрд грн на погашення 	«зелених» боргів
Фото: pixabay.com

Кабмін надав ПрАТ «Національна енергетична компанія «Укренерго» держгарантію на випуск облігацій до 22,8 млрд грн – кошти підуть на погашення заборгованості за «зеленим» тарифом. Про це йдеться у постанові на Урядовому порталі.

Крім цього, уряд затвердив умови надання держгарантії. Зазначається, що держгарантія надається для повного виконання боргових зобов'язань «Укренерго» за запозиченням, сума якого не перевищує 22,8 млрд грн.

Мінфін уповноважили підписувати документи щодо надання держгарантій для забезпечення виконання «Укренерго» боргових зобов'язань за запозиченнями.

Кошти за запозиченнями спрямують на погашення заборгованості за «зеленим» тарифом за договорами, укладених держпідприємством «Гарантований покупець» з виробниками електроенергії.

Міненерго, «Укренерго» та ДП «Гарантований покупець» доручили забезпечити спрямування коштів на погашення цієї заборгованості.

Раніше повідомлялося, що для оплати «зеленого тарифу» з початку року не вистачило 2,8 млрд грн. Борг за минулий рік – 12,3 млрд грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло