Corteva проводить турнір по агробіології для школярів

Corteva проводить турнір по агробіології для школярів

1 200 школярів візьмуть участь в змаганнях в рамках освітньо-грантової програми Scientibattle

Этот материал также доступен на русском языке
Corteva проводить турнір по агробіології для школярів
Фото: agro-business.com.ua

Завершено відбір учасників шкільних змагань з агробіології в рамках освітньо-грантової програми Scientibattle. Про це повідомила міжнародна сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience, котра реалізує програму, метою якої є популяризація агробіологічних наук серед школярів.

Всього на програму Scientibattle офіційно зареєстровано 150 команд з 24 областей України. Кожна команда складається з восьми учнів і учениць 10-11 класів. Беруть участь школярі із сіл і міст, де проживають не більше 100 000 осіб.

Переможці отримають обладнання для кабінетів хімії і біології та заохочувальні призи від Corteva Agriscience.
Наукові змагання будуть проходити у форматі онлайн-вікторин, питання будуть сфокусовані на агробіологічних предметах і допоможуть розширити уявлення учнів і учениць про реалізацію власного потенціалу в сільськогосподарських науках.

Змагання будуть проходити у два етапи. Спочатку змагатимуться між собою будуть по 50 команд у трьох регіонах:

  • 20 жовтня 2021 – змагання команд Сумської, Харківської, Полтавської, Дніпропетровської, Запорізької, Луганської та Донецької областей;
  • 27 жовтня 2021  ̶  Київської, Чернігівської, Черкаської, Кіровоградської, Вінницької, Одеської, Херсонської та Миколаївської областей.
  • 3 листопада 2021  ̶  Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської, Житомирської, Рівненської, Волинської, Хмельницької, Чернівецької та Тернопільської областей.
  • 10 листопада 2021 в фінальному змаганні зустрінуться по чотири переможці від кожного регіону і буде визначено трійку лідерів.

«Зацікавлення агробіологічними науками, намагання пізнати закони, за якими влаштоване життя людей, тварин, рослин та самої Землі, –  це найпростіший шлях до зацікавлення сільським господарством, сучасною та перспективною галуззю, яка дасть можливість кожному підлітку реалізувати себе. Працювати в лабораторії над створенням насіння чи з високоточною технікою на землі, робити досліди з рослинами чи опікуватися тваринами, конструювати роботів для використання на полі чи планувати сільськогосподарський бізнес за допомогою новітніх цифрових технологій – все це потрібно для ефективного розвитку фермерства та збереження продовольчої безпеки в світі. І саме тому Corteva Agriscience вважає залучення молоді до сільського господарства запорукою успішного розвитку галузі і частиною Цілей сталого розвитку до 2030 року», – коментує Наталія Гузенко, координаторка проєкту «Scientibattle», консультант з корпоративних комунікацій Corteva Agriscience в Україні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті